Jesteśmy dumni z tego co robimy

Początki działalności Lobo sięgają 1995 roku. Od tego czasu z małej firmy o charakterze lokalnym powstało przedsiębiorstwo, które zarządza 9 markami działającymi w różnych gałęziach gospodarki oraz na wielu europejskich rynkach.

O nas

Jeśli nie rozwijasz się, to stoisz w miejscu

 

W pełni utożsamiamy się z tym stwierdzeniem, dlatego stale inwestujemy w naszych pracowników, bo to właśnie oni są podstawą naszej firmy i stoją za jej sukcesem. Motywujemy, wspieramy oraz wspólnie dzielimy sukcesy i porażki.

 

Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania, wdrażamy do naszej pracy nowoczesne technologie, inwestujemy w park maszynowy oraz flotę pojazdów i maszyn, aby stawać się jeszcze lepszymi i móc jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

 

Lobo zatrudnia dziś kilkaset osób. I choć skala działalności oraz liczba zatrudnionych ludzi osiągnęła poziom o jakim ciężko było nam kiedyś marzyć, to Lobo nadal pozostaje firmą, w której każdy czuje się jak we własnym domu, ponieważ panuje tu przyjazna oraz oparta na przyjacielskich relacjach atmosfera. Takie warunki pozwoliły powołać fundację follow Me, która ma na celu wspieranie rozwoju osobistego, aktywizację zawodową, inspirowanie do kreatywnego działania oraz wspieranie lokalnej społeczności, z którą Lobo związane jest od początku swojej działalności.

Galeria zdjęć naszej firmy

Zapraszamy do obejrzenia

Kontakt

Kontakt

ul. Doktora Perzyny 130
26-700 Zwoleń

+48 734 160 001

recepcja@lobo.com.pl

Wyznacz trasę

Kontakt