Dołącz do zespołu Lobo

Jesteśmy przekonani, że to nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem, dlatego nieustannie inwestujemy w ich rozwój i cieszymy się, gdy odnoszą sukcesy. Jeśli więc jesteś osobą ambitną, odważną, chcesz się rozwijać i nie boisz się dużych wyzwań — to dołącz do naszego teamu! U nas zdobędziesz nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale również pewne i co niezwykle istotne stabilne zatrudnienie!

Kariera

Prześlij do nas swoje CV

Jeśli szukasz dobrego pracodawcy, a nie znalazłeś aktualnie interesującej Cię oferty pracy to i tak prześlij do nas swoje CV. Stale poszukujemy wartościowych ludzi. A jeżeli jesteś aktualnie związany z innym pracodawcą, a będziesz mieć „to coś”, to chętnie na Ciebie poczekamy.

 

Prosimy, aby w przesłanych dokumentach aplikacyjnych ze szczególną starannością i w pełni rzetelnie przedstawić przebieg kariery zawodowej. Pozwoli nam to wstępnie ocenić przydatność kandydata do pracy w naszym zespole.

 

Masz pytania? A może potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych ofert pracy? Skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV lub wiadomość na adres: praca@lobo.com.pl 

Obecnie poszukujemy

Zachęcamy do aplikowania na wymienione stanowiska pracy

Przedstawiciel handlowy - branża agronomiczna

Praca hybrydowa / woj. śląskie

 

Twój zakres obowiązków:

 • Obsługa stałych i pozyskiwanie nowych kontrahentów
 • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
 • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
 • Aktywna sprzedaż produktów z oferty marki
 • Tworzenie ofert dla klienta

 

Nasze wymagania:

 • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży sprzedaży kontenerów dla przemysłu lub w branży pokrewnej rolniczej
 • Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych
 • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
 • Samoorganizacja i zdyscyplinowanie
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 • Prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy:

 • Stałą współpracę w oparciu o umowę współpracy (B2B)
 • Atrakcyjne wynagrodzenie 7000 – 15000 zł
 • Możliwości rozwoju zawodowegoużą swobodę działania
 • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
 • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

Proces rekrutacji

Rekrutacja, w której weźmiesz udział, jest dokładnie przygotowana na długo zanim zaaplikujesz do nas. Dział HR wraz z Twoim przyszłym tworzy opis stanowiska oraz profil kandydata, który najlepiej pasuje do realizowanych zadań, przygotowując listę niezbędnych kompetencji, zakres odpowiedzialności i zadań na stanowisku pracy.

Istotne jest dla nas, aby przyszły współpracownik był dobrze dopasowany, utożsamiał się z ważnymi dla firmy wartościami, mógł realizować swoją pasję oraz uczyć się i rozwijać swoje umiejętności, przy jednoczesnym wykonywaniu obowiązków z pełnym zaangażowaniem.

Ocena dokumentów aplikacyjnych

Ocena dokumentów aplikacyjnych

Na tym etapie następuje analiza CV kandydatów. Dział HR sprawdza, czy w przesłanych dokumentach zawarłeś wymagania opisane w ogłoszeniu. Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a jesteś przekonany, że utworzone stanowisko jest dla Ciebie - uargumentuj to składając aplikację. W Lobo doceniamy kandydatów, którzy potrafią zawalczyć o swoje zawodowe marzenia.

Wywiad telefoniczny

Wywiad telefoniczny

W Lobo cenimy czas, dlatego w wielu rekrutacjach najpierw przeprowadzana jest rozmowa telefoniczna. Pracownik działu HR będzie rozmawiał z Tobą o specyfice tworzonego stanowiska pracy, aby upewnić się, czy akceptujesz związane z tym aspekty dotyczące lokalizacji biura, godzin pracy i jej warunków. Dopiero jeśli będziesz pewny, że to stanowisko jest dla Ciebie, a podobne przekonanie będzie podzielał dział HR - zostaniesz zaproszony na spotkanie lub videorozmowę.

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie rekrutacyjne

Na pewno otrzymasz od Działu Personalnego informację na temat uczestników spotkania, którzy przeprowadzą z Tobą rozmowę. Najczęściej firmę reprezentuje pracownik działu HR oraz Twój przyszły przełożony. Rozmowa trwa maksymalnie 1 godzinę. Czasami kandydaci są proszeni o przedstawienie swoich umiejętności w praktyce. Możesz zostać poproszony również o przygotowanie zadania i zaprezentowanie go podczas spotkania rekrutacyjnego.

Decyzja

Decyzja

Dział HR zawsze stara się udzielić informacji zwrotnej wszystkim kandydatom, którzy zostali zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli zostaniesz zaproszony do zespołu - przez telefon zostanie ustalony termin kolejnego spotkania na którym będą ustalone warunki i termin rozpoczęcia współpracy.

Staże i praktyki

Praktyki i staże są w Lobo są ważnym źródłem pozyskania wartościowych kandydatów. Dlatego jeśli jesteś uczniem lub studentem, który stawia pierwsze kroki na rynku pracy, czy też absolwentem, który chce wdrażać w życie nabyte umiejętności, to masz szansę stać się częścią zespołu Lobo.

 

Przychodząc do nas musisz się liczyć z dużą ilością zadań, ale możesz też mieć pewność, że dużo się nauczysz, a Twoje kompetencje na pewno zostaną docenione.

Praktyka pokazuje, że pracowitość i zaangażowanie w przypadku wielu uczestników staży i praktyk zaowocowało stałym zatrudnieniem w naszej grupie.

 

Zapraszamy do siebie uczniów, studentów i absolwentów, którzy chcą postawić pierwsze zawodowe kroki, będąc członkiem kreatywnego i wartościowego zespołu. Staż i praktyki w Lobo to profesjonalne wsparcie doświadczonych kolegów oraz realna możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w konkretnym obszarze, które później na pewno wykorzystasz w dalszej pracy zawodowej.

Kariera - Staże i praktyki

Nasze marki

Wszystkie marki
Kontakt

Kontakt

ul. Doktora Perzyny 130
26-700 Zwoleń

+48 734 160 001

recepcja@lobo.com.pl

Wyznacz trasę

Kontakt