Drugie warsztaty z cyklu „Kobieta Aktywna” za nami

Drugie warsztaty z cyklu „Kobieta Aktywna” za nami
11.04.2024

10. kwietnia w zwoleńskim kinie Świt odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Kobieta Aktywna”. Środowe wydarzenie poruszało niezwykle ważny temat, jakim jest niepełnosprawność oraz przełamywanie barier, które są drogą do sukcesu. Warsztaty skierowane były przede wszystkim do opiekunów, rodziców oraz pedagogów, którzy na co dzień opiekują się osobami niepełnosprawnymi.

 

Wydarzenie obfitowało w szereg aktywności, m.in. wykłady prelegentów, którymi byli Izabela Hnidziuk – Machnica – współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca Fundacji Aleklasa oraz doktor Łukasz Rychlik – lekarz psychiatra, którzy w przystępny sposób starali się poszerzyć wiedzę i umiejętności zebranych uczestników. Nie zabrakło również niespodzianek oraz konkursów, w których nagrody ufundowali Marek Michalak - były rzecznik Praw Dziecka, Lobo Active oraz Lobo Garage.
Warsztaty zakończyły się indywidualnymi konsultacjami z zaproszonymi specjalistami, natomiast Fundacja follow Me ufundowała dla 5 uczestników obecnych na wydarzeniu indywidualne konsultacje z psychoterapeutą w dogodnym dla nich terminie.

 

Organizatorem spotkania była fundacja Follow Me we współpracy z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Zwoleniu, Stowarzyszeniem Dziedzictwo i Rozwój, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu oraz studiem urody Lobo Active. Partnerem wydarzenia jak i całego cyklu spotkań „Kobieta Aktywna” jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wróć do aktualności

Nasze marki

Wszystkie marki
Kontakt

Kontakt

ul. Doktora Perzyny 130
26-700 Zwoleń

+48 734 160 001

recepcja@lobo.com.pl

Wyznacz trasę

Kontakt