Dołącz do naszego newslettera Wyślij

O nas

Firma Lobo od 1995 roku nieprzerwanie działa dla Ciebie w Polsce i za granicą. To rodzinna firma prężnie działająca w rożnych branżach. Sukces zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu. Wykwalifikowana kadra każdego dnia zapewnia naszym klientom sprawną i fachową obsługę. Inwestycje w nowe technologie pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ciągle rozwijamy się dla Ciebie.

Icon
Chcesz wiedzieć, co robimy - dołącz do newslettera lub odwiedź nasz pressroom.

Nasze technologie

Nasza firma
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Portrait
Big Portrait
Szymon Ciecieląg Dyrektor handlowy

Cechuje mnie uczciwość, zaradność i samodyscyplina. Lubię pracę w przyjaznej atmosferze z odpowiedzialnym zespołem. Współpracuję z firmą Lobo od 8 lat, aktualnie na stanowisku dyrektora handlowego. Radość sprawia mi możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy. Wszystko, co nowe traktuję jako wyzwanie i okazję do sprawdzenia swoich kompetencji. Pasjonuje mnie samodoskonalenie się. Chętnie czytam książki, uprawiam sport i spędzam czas z rodziną.

Surowce wtórne

Kontakt:

+48 696 441 199
szymon.c@lobo.com.pl

Big Portrait
Michał Wierzbicki Przedstawiciel handlowy

Pracuję w firmie Lobo na stanowisku przedstawiciel handlowy. Moja praca polega na zakupie surowców wtórnych, takich jak makulatura, folie, złom stalowy, itp. Jestem osobą wesołą, pracowitą i odpowiedzialną. Poza pracą interesuję się motoryzacją i sportem. Poza tym lubię chodzić do kina, oglądać mecze piłki nożnej.

Surowce wtórne

Kontakt:

+48 600 906 306
metale3@lobo.com.pl

Big Portrait
Łukasz Tęcza Asystent ds. sprzedaży

Mam 26 lat. W firmie Lobo pracuję na stanowisku asystenta ds. sprzedaży. Od 1,5 roku zajmuję się sprzedażą osprzętu do wózków widłowych. Jestem osobą, która lubi aktywnie spędzać czas uprawiając sport. To stąd czerpię optymizm i energię do życia. Moje główne zainteresowania to: piłka nożna, muzyka, film, motoryzacja.

Osprzęt do wózków widłowych

Kontakt:

+48 734 160 004
produkcja@lobo.com.pl

Big Portrait
Arkadiusz Lachtara Spedytor

Mam 33 lata. W firmie Lobo pracuję na stanowisku spedytora od 4 lat. Na co dzień zajmuję się organizowaniem transportów towarów i świadczeniem usług transportowych. Główne zainteresowania to motoryzacja i muzyka. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie. Wytrwale i niestrudzenie dążę do wyznaczonych sobie celów.

Transport

Kontakt:

+48 606 731 757
transport@lobo.com.pl

Big Portrait
Rafał Żelazek Pracownik punktu skupu

Jestem pracownikiem firmy Lobo od 2004 roku. Pracuję na oddziale firmy w Kocku na stanowisku magazyniera. Zajmuję się obsługą i doradztwem w zakresie skupu złomu stalowego, kolorowego i surowców. Prywatnie jestem miłośnikiem kina, uwielbiam także stare auta.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Puławy ul. Lubelska 55

Kontakt:

+48 694 485 361
skup.kock@lobo.com.pl

Big Portrait
Robert Orłowski Pracownik punktu skupu

Mój staż pracy w Lobo to 14 lat. Stanowisko pracy: magazynier, pracownik punktu skupu złomu. Zainteresowania: w wolnych chwilach wędkarstwo. Sam wychowuję dwie córki.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Kozienice ul. Lubelska 71

Kontakt:

+48 600 906 310
skup.kozienice@lobo.com.pl

Big Portrait
Tomasz Seliga Pracownik punktu skupu

W firmie Lobo pracuję od 3 lat na stanowisku magazyniera, pracownika skupu złomu. Zajmuję się obsługą klientów punktu skupu złomu. Interesuję się motoryzacją. Lubię podróże.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Nowe Miasto ul. 11 Listopada 45

Kontakt:

+48 600 906 311
skup.nowemiasto@lobo.com.pl

Big Portrait
Agnieszka Suchecka Pracownik punktu skupu

Od 4 lat pracuję w firmie Lobo, a od 3 lat jestem pracownikiem punktu skupu w Zwoleniu. Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Zawsze staram się pomóc i znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Biorę udział w sportowych rywalizacjach. Moimi zainteresowaniami są: słuchanie muzyki, jazda na rowerze, śpiewanie.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Zwoleń ul. Perzyny 116/118

Kontakt:

+48 600 906 302
skup.perzyny@lobo.com.pl

Big Portrait
Karolina Strąk Pracownik punktu skupu

Choć w firmie Lobo pracuję od niedawna, to bardzo podoba mi się ta praca. Jestem osobą otwartą na kontakty z ludźmi, co na moim stanowisku jest na porządku dziennym. Interesuję się muzyką, sportem. Uwielbiam rozwiązywanie krzyżówek oraz łamigłówek.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Zwoleń ul. Perzyny 116/118

Kontakt:

+48 600 906 302
skup.perzyny@lobo.com.pl

Big Portrait
Augustyn Ciecieląg Przedstawiciel handlowy

Mam 30 lat. Z firmą Lobo jestem związany już od 10 lat. Przez ten czas współpracowałem z setkami ludzi. Jako handlowiec poznałem dziesiątki problemów i potrzeb moich klientów. Każdy kontakt z człowiekiem to dla mnie wspaniałe wyzwanie i chęć sprostania nowym oczekiwaniom. Prywatnie dużą przyjemność sprawiają mi podróże motocyklem w nieznane części świata. Po aktywnych godzinach w pracy lubię także spędzać czas na spacerach w zaciszu przyrody i drobnym majsterkowaniu.

Wyposażenie sklepów

Kontakt:

+48 600 906 305
meble@lobo.com.pl

Big Portrait
Dawid Chmielnicki Projektant, informatyk

Z firmą Lobo jestem związany od 2 lat. Moja praca pomaga mi rozwijać moją pasję, jaką jest projektowanie wnętrz. Obecnie studiuję na kierunku informatyka ze specjalizacją grafika 3D. Lubię wyzwania i ryzyko, dlatego wykonam dla Państwa nawet najtrudniejszy projekt. Jestem osobą otwartą, kreatywną i sumienną.

Wyposażenie sklepów

Kontakt:

+48 734 160 007
informatyk@lobo.com.pl

Big Portrait
Karol Markiewicz Przedstawiciel handlowy

Mam 23 lata. W firmie Lobo jestem przedstawicielem handlowym działu wyposażenia sklepów. Mimo młodego wieku udało mi się zdobyć zaufanie klientów, którzy polecają firmę Lobo, a także moją osobę przy kolejnych zamówieniach. Prowadziłem sprzedaż również poza granicami Polski, m.in. we Francji, na Islandii i Ukrainie. Prywatnie interesuję się sportem, a także nowościami technologicznymi.

Wyposażenie sklepów

Kontakt:

+48 734 450 705
dlasklepu5@lobo.com.pl

Big Portrait
Agnieszka Szewczyk Asystent ds. sprzedaży

Mam 23 lata. Moja przygoda z Lobo zaczęła się w 2013 roku. Na początku praca polegała głównie na współpracy z producentami w kwestii zamówień nowych produktów oraz na wysyłce towarów poprzez firmy kurierskie. Jednak już po roku powierzono mi stanowisko asystentki ds. sprzedaży. Praca, którą wykonuję, daje mi ogromną satysfakcję oraz motywuje mnie do działania i ciągłego samodoskonalenia. Moją ulubioną formą aktywnego spędzania czasu jest jazda na rowerze, która daje mi energię na kolejny dzień.

Wyposażenie sklepów

Kontakt:

+48 734 160 007
dlasklepu2@lobo.com.pl

Big Portrait
Paweł Pawlik Przedstawiciel handlowy

Pracuję w firmie Lobo od 8 lat. Moją pasję spełniam już w pracy, ponieważ interesuję się motoryzacją. Na co dzień zajmuję się sprzedażą części używanych z rozbiórki samochodów i skupem aut powypadkowych. Jestem także fanem sportu, w szczególności piłki nożnej.

Części samochodowe i pojazdy firmowe na sprzedaż

Kontakt:

+48 48 676 23 53
+48 600 906 303
biuro@loobo.pl

Big Portrait
Paweł Chołuj Pracownik punktu złomowania pojazdów

Mój staż pracy w Lobo wynosi 10 lat. W pracy zajmuję się skupem i złomowaniem pojazdów, a także dokumentacją stacji demontażu. Poza pracą spędzam czas w gronie rodzinnym. Zawsze szukamy pasji w życiu - moja to podróże. Nie jestem podróżnikiem, nie jestem obieżyświatem, nie jestem globtroterem, ot po prostu - jestem turystą.

Złomowanie pojazdów

Kontakt:

+48 48 676 23 56
+48 604 694 040
biuro@loobo.pl

Big Portrait
Bogusław Szczypa Pracownik punktu skupu

Pracuję w punkcie skupu metali kolorowych w Puławach przy ulicy 6-go Sierpnia 3 od 17 lat na stanowisku skupowy. Jestem pracownikiem odpowiedzialnym, sumiennym i doświadczonym. Interesuję się sportem, turystyką i motoryzacją. Bardzo lubię zbierać grzyby i podróżować po naszym pięknym kraju.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Puławy ul. 6-ego Sierpnia 3

Kontakt:

+48 604 783 804
skup.sierpnia3@lobo.com.pl

Big Portrait
Piotr Olczak Pracownik punktu skupu

Pracuję w Lobo 4 lata w skupie w Kępinie. Jako samodzielny pracownik zajmuję się zakupem i sprzedażą surowców wtórnych, detalicznie oraz hurtowo. Do moich obowiązków należy również dbanie o dobry wizerunek firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów. Moje zainteresowania to motoryzacja, głównie modyfikacje samochodów.

Skup złomu

---

Punkty Skupu Kępina 38

Kontakt:

+48 600 906 312
skup.kepina@lobo.com.pl

Big Portrait
Piotr Smolarczyk Pracownik punktu skupu

Pracuję w punkcie skupu złomu w Radomiu na stanowisku pracownik punktu skupu od 11 lat. Jestem sumienny, uczynny, punktualny, zaradny, odpowiedzialny i kontaktowy. Interesuję się sportem, motoryzacją i nowinkami technicznymi. Lubię swoją pracę, kontakt z ludźmi i szybką jazdę samochodem.

Skup złomu

---

Punkt Skupu Radom Obrońców 36

Kontakt:

+48 600 906 324
skup.radom@lobo.com.pl