Pressroom › XVII Dożynki Powiatowe – Jubileusz 20-lecia Lobo
XVII Dożynki Powiatowe – Jubileusz 20-lecia Lobo 2015-08-30
1

30 sierpnia w Zwoleniu odbyły się XVII Dożynki Powiatowych. Jak zawsze, wzięliśmy w nich aktywny udział. Była to też dla nas wyjątkowa okazja, aby świętować Jubileusz 20-lecia istnienia Lobo wspólnie z mieszkańcami Zwolenia i okolic.

Już ponad tydzień wcześniej rozpoczęliśmy intensywne przygotowania. Na maluchów czekały słodkości, baloniki i wyprawki szkolne, a dla starszych uczestników zabawy gadżety firmowe. Niewątpliwym powodzeniem u wszystkich cieszyły jubileuszowe torty Lobo.

W trakcie Festiwalu Chleba zorganizowaliśmy mnóstwo atrakcji i konkursów. Rodziny brały udział w biegu w workach, a panowie odkręcali koła na czas i startowali w Biegu Farmera ze snopkiem. Najmłodsi mogli wyszaleć się na trampolinach, rodeo lub w różnych grach i zabawach sportowych. Oprócz tego dzieci chętnie zgłaszały się do naszych pracowników na malowanie buziek. Nie tylko animowaliśmy zabawę – byliśmy też fundatorem cennych nagród w konkursach. Lobo ufundowało nagrody dla zespołu Sobótka z Czarnolasu gmina Policzna za zajęcie I miejsca w konkursie „Najładniejsze stoisko dożynkowe” oraz dla miejscowości Zielonka Nowa za zajęcie I miejsca w konkursie „Najestetyczniejsza miejscowość w powiecie zwoleńskim”. Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!