Blog › Etapy wyposażania sklepu.
Etapy wyposażania sklepu. 2016-04-14
1

Każda przestrzeń handlowa wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiedniego spojrzenia. Na ostateczny kształt realizacji wpływa wiele czynników. Należą do nich nie tylko oczekiwania Klienta, ale także profil działalności, lokalizacja i wielkość powierzchni handlowej oraz budżet jakim dysponuje Przedsiębiorca. Kompleksowe wyposażenie sklepu jest złożonym procesem składającym się z kilku etapów.

Inwentaryzacja powierzchni handlowej

Pierwsze spotkanie z naszym przedstawicielem ma na celu poznanie oczekiwań Klienta i dostosowanie oferty do jego potrzeb. Po ustaleniu wszystkich preferencji nasz pracownik wykonuje niezbędne pomiary i przygotowuje dokumentację wyposażanego obiektu. Na tym etapie ustalamy również rozmieszczenie stref sprzedaży i dostosowujemy odpowiednie urządzenia, takie jak: regały chłodnicze i mroźnicze, lady sklepowe, boksy kasowe, krajalnice, wagi, wózki i koszyki zakupowe. Dobieramy także właściwe ilości półek, regałów i szczegółowo konsultujemy pozostałe elementy aranżacji wnętrza.

Wizualizacja w technologii 3D

By Klient mógł przekonać się, jak będzie wyglądał jego wyposażony sklep przygotowujemy wizualizację w technologii 3D, przedstawiającą obiekt widziany z różnych perspektyw. Jej wykonanie opiera się na zachowaniu odpowiednich proporcji, pełnej kolorystyki, wyszczególnieniu materiałów i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każda wizualizacja jest odrębna i dostosowana do indywidualnych oczekiwań klienta.

Realizacja

Na podstawie zaakceptowanego projektu i przypisanej do niego specyfikacji przedstawiamy kosztorys kompleksowej usługi. Przystąpienie do realizacji następuje po wpłaceniu umownej zaliczki. Nadzorujemy etapy produkcji mebli, ich transportu i montażu. Będąc w stałym kontakcie z Klientem na bieżąco informujemy o postępie prac.

Brak standaryzacji sprawia, że nasza firma jest elastyczna w doborze wszystkich elementów aranżacji. Jesteśmy gotowi na podejmowanie kolejnych wyzwań. Wykonujemy dodatkowe usługi, kreując niestandardowe meble, stosując nieszablonowe rozwiązania przy wykończeniach stolarskich, montażu oświetlenia oraz umieszczaniu oryginalnych materiałów dekoracyjnych i informacyjnych.Proces wyposażania obiektów handlowych jest za każdym razem odrębnym przedsięwzięciem. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy zawsze zaplanować prace, przewidywać trudności i doprowadzić realizację do końca, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.